Ohlášky 1.10.2017

26. neděle v mezidobí 7.45 Za Františka a Boženu Brabencovy, rodiče a sourozence.
11.00 Za farníky. (s křestní slavností)
Po Památka sv. Andělů strážných

18.00 Za Františka a Růženu Rožkovy, jejich rodiče a sourozence. (se zaměřením pro děti.)
St Památka sv. Františka z Asissi
18.30 Adorace.
18.00 Za rodinu Vondrákovu a přízeň.
 So Památka Panny Marie Růžencové 17.00 Mše sv. v Kozlově.
Ne  27. neděle v mezidobí 7.45 Za Václava a Marii Rajšlovy a duše v očistci.
11.00 Za Františka Treteru, rodiče a celý rod.
  • Jak již zaznělo minulý týden, dnes se uskuteční setkání lektorů zde v kostele v 17 hodin. Všichni lektoři jsou srdečně zváni ke společnému setkání, které bude poté pokračovat na kaplance.
  • Ve čtvrtek jste opět zváni k adoraci na podporu života naší farnosti a obnovy naší víry.
  • Rád bych, aby se alespoň 1x měsíčně konaly schůzky ministrantů, zvláště těch menších. Proto menší ministranty spolu s Markem Vlachem srdečně zvu na první schůzku tento pátek v 16.30 h. na kaplanku.
  • Díky vám všem, kteří jste minulou neděli přispěli do sbírky do diecézního fondu PULS na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze. Zde v Lukách se vybralo 49.330 Kč, v Puklicích 7.435 Kč a ve Velkém Beranově 4.610 Kč. Dohromady se tedy vybralo 61.375 Kč. Před sbírkou jsem tajně doufal, že by se mohlo vybrat aspoň 50.000 Kč, tzn. něco víc jak polovina částky z 95.000 Kč, kterou musíme za farnost odeslat na biskupství. Díky vám všem za vaši štědrost. Věřím, že nově založený fond, s jehož pomocí bude diecéze zajišťovat své financování, si postupně získá naši důvěru. Výši částky, kterou musíme za farnost každý rok odesílat, může každý z nás navíc ponížit tím, že se stane donátorem. Jak se jím stát je uvedeno na letáčcích, které jste si mohli minulý týden odnést domů. Letáčků je ještě dostatek, tak si prosím, kdo jste si ještě nevzali, do každé rodiny aspoň jeden vezměte. Díky a ještě jednou velké DÍKY za vaši štědrost.