Ohlášky 25.9.2016

26. neděle v mezidobí 7.45 Za farníky.
11.00 Za rodinu Dobrovolnou, Svobodovu a Hlávkovu.

Út Památka sv. Vincence z Paula, kněze
18.00 Za zemřelou rodinu Nahodilovu, Čermákovu a duše v očistci. (se zaměřením pro děti)
St Slavnost sv. Václava, mučedníka 7.45 Za dar víry pro celý národ.
Čt Svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů 9.30 Za celou přízeň Ficovu a Adamovu a duše v očistci. (mše sv. v DPS)

Památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve 17.00 Mše sv. v Bítovčicích.
18.00 Za rodinu Pospíchalovu a Dobrovolnou.
So Památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve 18.00 Mše sv. v Kozlově.
18.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne 27. neděle v mezidobí

7.45 Za rodinu Šedovu a Zemanovu.
11.00 Za rodinu Molákovu a Mackovu.
  • Dnešní sbírka je určena na podporu pastorace a kněží v brněnské diecézi. Díky všem dárcům. Příští týden sbírka na opravu fary nebude.
  • Dnes jste opět zváni na faru do farní kavárny od 14.30 do 17 hodin. V prvním patře fary si můžete prohlédnout dosavadní provedené stavební úpravy.
  • Během farní kavárny se můžete zastavit na kaplanku do farního bazárku, ze kterého se v týdnu stal velký bazar. Bazar bude otevřen také příští sobotu a neděli. Bližší informace jsou na plakátku.
  • Odpoledne můžete také využít nabídky skautů, kteří si na sjezdovce připravili program pro děti s názvem „Skautský podzim“. Informace jsou taktéž na plakátku.
  • Jak již zaznělo, večerní bohoslužby začínají již v 18 hodin.