Ohlášky na neděli 3. 4. 2022

Ne 5. neděle postní 7.45 Za rodiče Markovy a Zachovy a duše v očistci

18.00 Za Marii Holubovu, manžela, dva syny
a sestru Anastázii Ruchařovu
(Mše sv. se zaměřením pro děti)
St   18.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích
19.15 Adorace
Čt 9.00 Mše sv. v Lukách – setkání kněží z jihlavského děkanství

18.00 Mše sv. v Bítovčicích
19.00 Za Annu a Františka Böhmovy,
rodiče a sourozence
So   18.00 Mše sv. v Kozlově
Ne Květná neděle 7.45 Za farníky
11.00 Za rodiče Lifkovy, Brtnických, syna Ladislava
a celý rod

• Sbírka této neděle je určena na opravy kostela v Petrovicích.
    Všem dárcům děkujeme.

• Zveme na pobožnosti křížové cesty,
    které budou zde v kostele v pátek od 18.30 a v neděli od 14.30 hodin.

• Ve středu bude opět příležitost ke společné adoraci. Začátek bude až v 19.15 hodin.

• V pátek po večerní mši svaté se uskuteční na faře poslední postní „náboženství pro dospělé“. Zaměříme se na obřady Svatého týdne.

• Připomínáme, že od 1. dubna jsou bohoslužby podle letního rozvrhu.

• Na stolku u východu a na nástěnce najdete letáček s rozpisem zpovídání před Velikonocemi. Hlavní zpovědní den bude zde v Lukách v sobotu 9. dubna od 8 do 11 hodin. Vykonejte si, prosím, svátost smíření zavčas. Mimo uvedené termíny se pravidelně zpovídá také přibližně 30 minut před každou mší svatou.

• V pondělí 11. dubna nás čeká adorační den farnosti. Je to součást modlitebního řetězce farností, kdy je celý den kostel otevřený a kdy se společně klaníme našemu Pánu v Eucharistii, prosíme za naši diecézi, za naše rodiny a za kněžská povolání. Dobrovolníci ochotní hlídat kostel se mohou zapsat do rozpisu, který je taktéž na stolku u východu.

• Nakonec tu máme pozvání pro rodiny s mladšími dětmi. V sobotu 7. května se, dá-li Pán, vydáme na výlet do Třebíče. Bližší informace k programu i tabulku na přihlašování do autobusu najdete na stolku u zpovědnice. Kvůli organizaci prohlídek prosíme, aby se zvlášť zapsali i ti, kdo by případně jeli vlastním autem.

• Dne 9. dubna se uskuteční v Brně Diecézní setkání mládeže s o. biskupem. Autobus z Luk odjíždí v 6.35 z náměstí. Vedoucí autobusu: Klára Zažímalová, tel. 730 843 990. Cena autobusu 150 Kč dohromady za obě cesty.