Aktuálně ve farnosti

• Probíhají farní tábory, přidává se i skautský. Pamatujme na jejich šťastný průběh ve svých modlitbách. Díky.
  • Rozlučkové setkání s otcem Milošem je naplánováno na farní zahradě tuto neděli 26.7. od 14 do 17 hodin. Je to příležitost se nejen rozloučit, ale také se setkat jako farnost. Budete si moci dát pivo, limo, opéct špekáčky, klobásy či si dát sekanou nebo i zakousnout něco sladkého. A především to bude příležitost setkat se. Když při příchodu provedeme desinfekci rukou a budeme mít případně roušky, tak věřím, že prožijeme pěkné setkání a to bez většího hygienického rizika.
  • Při úterní mši svaté předá otec Miloš otci Jakubovi Tůmovi, službu faráře zde v Lukách. Tato mše svatá začne v 18 h. Přijměte, prosím, pozvání ke společné modlitbě.