Farní den 4. června 2017

Srdečně Vás zveme na letošní farní den, který se uskuteční v neděli 4. června 2016 od 12 hodin v areálu farní zahrady. Těšit se můžete na kapely Lučanka, Jéé Páni a Druhej dech, můžete se nechat provést kostelem i zajít na věž. Věříme, že bude zajímavá i přednáška v kostele o historii obce Petrovice a petrovického kostela sv. Petra a Pavla. Pro děti je připraven program i hry, skákací hrad i malování na obličej. Svést se budete moci na lodičkách nebo vyzkoušet svoji zdatnost na nízkých lanech či při střelbě z luku. Dospělí mohou ochutnat víno ve farním sklepě a všichni se budou moci občerstvit již tradičními steaky, bramboráky, polévkou, klobásky či něčím chlazeným či sladkým. Budeme se těšit, že se setkáme a společně prožijme pěkné chvíle. Plakát s programem najdete zde. Veškerý případný výtěžek farního dne bude využit na nutnou opravu děravé báně věže petrovického kostela sv. Petra a Pavla.