Ohlášky 11.3.2018

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 11.3. do 18.3.

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby

 Ne

4. neděle postní 7.45 Za manžela, dvoje rodiče a duše v očistci.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za Aloise Čecha, manželku a syna.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
14.30 Modlitba křížové cesty.
Po  
Út  
18.00 Za Marii Krčálovou, manžela, syna a rodiče. (se zaměřením pro děti)
St  
 
Čt 7.30 Za farníky.
 
17.00 Mše sv. v Bítovčicích.
17.30 Modlitba křížové cesty.
18.00 Za manžele Pokornovy, celý rod a duše v očistci.
 So 17.00 Mše sv. v Kozlově.
18.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne 5. neděle postní 7.45 Za Marii a Eduarda Dvořákovy, rodiče a sourozence.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za farníky.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
14.30 Modlitba křížové cesty.
  • Dnes odpoledne po skončení křížové cesty jste opět zváni do farní kavárny.
  • Otec biskup Vojtěch zve mladé lidi na Diecézní setkání mládeže, které proběhne v sobotu 24. března 2018 v Brně. Začínáme v 8:30 hodin v katedrále. Na co je možné se těšit? Na skvělou atmosféru, na setkání s Kristem, na osobnější setkání s otci biskupy, na mladé lidi, jako jsi ty, na setkání nad zajímavými tématy, např.: Jak se vyznat ve svých myšlenkách?; Misionáři ve Východním Timoru; Jak dozrát do identity muže a ženy?; Žít svůj život naplno. Jako přednášející dopoledních přednášek a workshopů přislíbily účast zajímavé osobnosti. Více je možné se dozvědět na http://brno.signaly.cz/dcm/
  • Výzva České biskupské konference k modlitbám za čínské křesťany: Sestry a bratři, v těchto dnech se v České republice rozhoduje o dalším osudu skupiny čínských křesťanů, kteří u nás požádali o azyl. Spojme se proto, prosíme, v modlitbách za spravedlivé posouzení jejich situace i za jejich bratry a sestry v rodné vlasti. Na tento úmysl zvláště pamatujme dnes o 4. neděli postní.