Ohlášky 16.10.2016

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 16.10. do 23.10.

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby

Ne

29. neděle v mezidobí 7.45 Za Františka a Blaženu Koukalovy, rodiče a sourozence.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za Miladu a Bohumila Sobotkovy, jejich rodiče a živé členy rodiny. (s křestní slavností)
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
Po Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka  
 
Út Svátek sv. Lukáše, evangelisty  
18.00 Za Marii Smejkalovu, dvoje rodiče, sourozence a duše v očistci. (se zaměřením pro děti)
St  
18.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
Čt 7.30 Za farníky.
   
17.00 Mše sv. v Bítovčicích.
17.30 Modlitba růžence.
18.00 Za Josefa Krčála, rodiče a duše v očistci.
So 18.00 Mše sv. v Kozlově.
18.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne 30. neděle v mezidobí

den modliteb za misie

 

7.45 Za farníky.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za manžele Vondrákovy a duše v očistci.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
  • Jak již zaznělo, příští neděle 23. října je dnem modliteb za misie. Misie podpoříme nejen modlitbou, ale také akcí Misijní koláč. Tímto Vás prosíme o napečení buchet, koláčů, cukroví, sladkých i slaných dobrot (fantazii se meze nekladou). Všechno můžete přinášet v pátek po mši svaté nebo v sobotu od 16 hodin na kaplanku. Na misie bude věnovaná sbírka při mších svatých i výtěžek z veškerého prodeje před kostelem. Více o aktivitách papežského misijního díla se dozvíte na missio.cz Děkujeme Vám všem.
  • Vzadu na stolečku můžete podepsat petici na podporu rodiny. Petice požaduje definovat význam manželství a  rodiny, pokud jde o  právo EU, slovy: manželství je svazek muže a  ženy a  základem rodiny je manželství a/nebo rodová linie. Pro platné podepsání petice je požadováno číslo občanského průkazu a podpis.