Ohlášky 16.3.2014

2. neděle postní

Za farníky.

Mše sv. v Puklicích.

Za rodiče Josefa a Marii Dubovy.

růženec

Za Jana Ondráka, dvoje rodiče a příbuzné. (se zaměřením pro děti)

Slavnost sv. Josefa

Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

Na poděkování za vyslyšení prosby a za další ochranu.

Za rodiny naší farnosti.

Mše sv. v Bítovčicích.

Křížová cesta.

Za Marii Krčálovu, manžela, syna a rodiče.

Mše sv. v Kozlově.

Mše sv. ve Velkém Beranově.

3. neděle postní

Za rodinu Dvořákovu a Sobotkovu.

Mše sv. v Puklicích.

Za farníky.

Křížová cesta.

•  Příprava na 1. svaté přijímání pokračuje v úterý v 17 hodin na faře. Úterní mše sv. v 18 hodin bude tradičně se zaměřením pro děti. Děti jsou zvány přinést na ni vybarvenou květinu z postního snažení za uplynulý týden.
  •  V úterý budu zpovídat z časových důvodů až po mši sv.
  • Zkouška sboru bude dnes v 15 hodin.
  • Během postní doby bych rád navštívil naše nemocné, přesněji především ve středu 26. března. Kdo o někom víte, že by si přál návštěvu kněze, tak jeho jméno, adresu a případně telefon nahlaste v sakristii. Rád se za nemocnými zastavím.
  • Chtěl bych Vás poprosit o pomoc při hlasování do ankety „Zlatá jeřabina“ o nejlepší kulturní počin roku 2013 v kraji Vysočina. Vítěz dostane 30.000 Kč, za druhé místo 20.000 Kč, za třetí místo 10.000 Kč. Do této ankety Rada kraje Vysočina totiž vybrala i Restaurování našich varhan. Hlasovat můžete na internetu. Přímý odkaz na stránku, kde lze hlasovat je zde: http://extranet.kr-vysocina.cz/zlata-jerabina/ V hlasovacím formuláři najděte položku „Luka nad Jihlavou – Restaurování varhan z kostela sv. Bartoloměje“, označte ji a vyplňte požadované údaje a odešlete, následně vám na váš mail přijde zpráva s odkazem, který je třeba rozkliknout a zobrazené ještě jednou vyplnit a odeslat, až poté bude váš hlas započítán. Hlasovat se může z emailové adresy pouze jednou. Ti z vás, kteří internet nevyužíváte, budete moci použít hlasovací lístek z Novin kraje Vysočina, které vyjdou v nebližších dnech a měly by být doručeny do všech domácností. Pokusme se všichni zapojit a získat další prostředky na pokrytí výdajů s varhany. Nebojte se zapojit i svoje příbuzné a známé. Díky moc předem.