Ohlášky 17.11.2013

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 17.11. do 24.11.

Den

Liturgická oslava

Čas

Bohoslužby

Ne

33. neděle v mezidobí 

 

7.45

Za Alžbětu Smejkalovu, manžela, rodiče a sourozence.

9.30

Mše sv. v Puklicích.

11.00

Za farníky.

11.00

Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

Po

 

 

17.30

růženec

Út

 

18.00

Za rodinu Netrdovu, Hanákovu a Boží milosrdenství. (se zaměřením pro děti)

St

 

17.30

růženec

Čt

Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

7.30

Za rodinu Růžičkovu, Musilovu, Teclovu, Boží ochranu a požehnání.

 

Památka sv. Cecílie, panny a mučednice

17.00

Mše sv. v Bítovčicích.

17.30

růženec

18.00

Za Miloslava Krčála, manželku a syna.

So

18.00

Mše sv. v Kozlově.

18.00

Mše sv. ve Velkém Beranově.

Ne

 

Slavnost Ježíše Krista Krále

 

7.45

Za Františka Votavu, dvoje rodiče, rodinu Vavruňkovu a duše v očistci.

9.30

Mše sv. v Puklicích.

11.00

Za farníky.

11.00

Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

  • Chtěl bych ještě jednou poprosit o pomoc při pravidelném úklidu kostela. Skupina žen, která každý týden uklízí náš kostel, by potřebovala doplnit alespoň o jednu ženu. Budu vděčný, pokud by se našla nějaká žena, která by se do pravidelného úklidu kostela zapojila. 
  • Ne všichni byli v úterý na dětské mši sv., proto bych chtěl zopakovat to, co při ní zaznělo: O letošním adventu bychom zde chtěli s dětmi na nástěnce vytvořit krajinu, mimo jiné, s pomocí domů nakreslených na tvrdý papír formátu A5. Každá rodina může nakreslit a vystřihnout svůj dům, který může nést i jméno rodiny. Tento dům, prosím, přineste buď v úterý na dětskou mši sv., nebo nejpozději příští neděli na mši sv. a nechejte ho v sakristii. Vše ostatní k adventnímu snažení bude zaznívat na dětských mší sv., které bývají pravidelně v úterý.