Ohlášky 17.11.2019

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 17.11. do 24.11.

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby

 Ne

 

33. neděle v mezidobí

 

7.45 Za Alžbětu Smejkalovu, manžela, rodiče a sourozence.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za farníky.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
Po  
 
Út  
18.00 Za zemřelého manžela, rodinu Patzeltovu, přízeň a porozumění. (se zaměřením pro děti)
St  
17.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
Čt Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě 9.30

DPS

Na dobrý úmysl.
   
Památka sv. Cecílie, panny a mučednice 17.00 Mše sv. v Bítovčicích.
17.30 Modlitba růžence.
18.00 Za manžela, rodiče, jejich děti a duše v očistci.
So 11.00 Svatební mše sv. Aleše Osičky a Petry Váňové.
17.00 Mše sv. v Kozlově.
18.00 Mše sv. v Lukách – Děkanátní setkání mládeže.
18.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne Slavnost Ježíše Krista Krále

 

7.45 Za rodinu Gotzmanovu, Ondráčkovu a Emilii Rozhonovou.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za farníky.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

 

  • Na připomínku listopadových událostí roku 1989 se dnes v 17 hodin 11 minut rozezní kostelní zvony.
  • V sobotu se zde uskuteční tradiční děkanátní setkání mládeže. V 16 hodin bude na kaplance přednáška Vaška Koloucha o jeho působení v dětském domově v Keni. V 18 h. bude mše svatá a po jejím skončení, bude na kaplance tradiční večer deskových her. Všichni mládežníci jsou srdečně zváni. Plakátek najdete na nástěnce u kostela.
  • Příští neděli se zde v kostele uskuteční benefiční koncert pro domácí hospic Bárka. Vystoupí Markéta S. Procházková a její hosté. Koncert začíná v 17 hodin. Plakátek najdete na nástěnce u kostela. Před kostelem bude také stánek s výrobky a drobným občerstvením. Veškerý výtěžek z prodeje bude věnován taktéž na domácí hospic.
  • Loucké skautské středisko opět nabízí zhotovení adventních věnců. Zakoupením adventního věnce přispějete na nákup vybavení pro jejich činnost. Cena jednoho věnce činí 250 Kč. Pokud máte o adventní věnec zájem, napište se na papír na stolečku u zpovědnice.
  • Od pátku začnu zapisovat úmysl mší svatých na příští rok.