Ohlášky 19.1.2014

Den

Liturgická oslava

2. neděle v mezidobí

Za Antonína Pokorného, manželku, celý rod a duše v očistci.

Mše sv. v Puklicích.

Za farníky.

Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

Památka sv. Anežky Římské, panny a mučednice

Za Boženu Strakovu, sestru a rodiče.

růženec

Za dar pokoje a odpuštění ve farnosti.

Památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve

Mše sv. v Bítovčicích.

růženec

Za Růženu Vondrákovu, manžela, dvoje rodiče a sourozence.

Svátek Obrácení svatého Pavla, apoštola

Mše sv. v Kozlově.

Mše sv. ve Velkém Beranově.

3. neděle v mezidobí

Za Františka a Blaženu Koukalovy, rodiče a sourozence.

Mše sv. v Puklicích.

Za farníky.

Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

• Dnes po mši svaté vybíráme na naše adoptované děti v Indii. Děkujeme předem za podporu.
  • Díky také všem, kteří jste se zapojili různým způsobem do Tříkrálové sbírky. Celkem se vybralo v Lukách 58.498 Kč.
  • Jste srdečně zváni na ples Sdružení Petrov, který se uskuteční tuto sobotu 25. ledna od 19,30 v sokolovně. Těšíme se na setkání. Ještě jsou volné vstupenky, tak jich využijte. Ty, kteří si vstupenky zamluvili, prosíme, aby si je vyzvedli. Díky.
  • Až do soboty probíhá týden modliteb za jednotu křesťanů. Pamatujme na tento úmysl ve svých modlitbách.
  • Ve vánočním zpravodaji jsem psal o farní kavárně. Dnes odpoledne vás tedy srdečně zvu k vypití šálku pressa, k ochutnání cappuccina či latte macchiata.  Od 14,30 do 17 hodin se na vás na faře budu těšit a budu připraven vám uvařit kávu a pro nekafaře čaj. Samozřejmě bude připraveno i něco k zakousnutí.
  • Začala bezprostřední příprava na 1. svaté přijímání, při které budou třeťáci dotvářet ohrádku s ovcemi. Takže dnes poprvé zvu dopředu třeťáky, aby si přišli pro část ohrady na doplnění právě té své.