Ohlášky 19.2.2017

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 19.2. do 26.2.

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby

 Ne

7. neděle v mezidobí

 

7.45 Za farníky.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za zemřelého Petra Vránu, otce a rodinu Vránovu a Švecovu.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
Po  
 
Út  
18.00 Za Marii Krčálovu, manžela, syna a rodiče.
St Svátek Stolce svatého apoštola Petra  
 
Čt Památka sv. Polykarpa, biskupa a mučedníka  
 
17.00 Mše sv. v Bítovčicích.
17.30 Modlitba růžence.
18.00 Za dvoje rodiče, sourozence a manžela.
So 17.00 !! Mše sv. v Kozlově.
18.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne 8. neděle v mezidobí

  

7.45 Za živou a zemřelou rodinu Kubelkovu a Kabelkovu.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
!!! V Lukách tuto neděli v 11 hodin nebude mše sv.
  • Z důvodu trvající nemoci otce Bohdana nebude zde v Lukách příští neděli v 11 hodin mše svatá. Využijte příští týden ranní mši svatou v 7.45 h. v Lukách, mši svatou v 9.30 h. v Puklicích nebo v 11 hodin ve Vysokých Studnicích. Díky za pochopení.
  • Sbírka příští neděle se jmenuje Svatopetrský haléř a je určena na potřeby Svatého otce. Díky předem všem dárcům.
  • Příští neděli jste opět srdečně zváni do farní kavárny od 14.30 do 17 hodin.
  • Tento týden jsou jarní prázdniny, proto úterní mše svatá nebude se zaměřením pro děti.
  • Blíží se postní doba a s ní i duchovní obnova, kterou letos povede o. David Ambrož, spirituál biskupského gymnázia v Brně. Již nyní si, prosím, poznamenejte do kalendářů pátek večer 3. března a sobotu dopoledne 4. března, abyste se mohli této obnovy zúčastnit. Byla by škoda promarnit tuto příležitost obnovit a prohloubit svůj vztah s Ježíšem.
  • V měsíci březnu končí poslední možnost výměny papírových padesátikorun. Stavitelé kostela v Brně Lesné prosí o jejich případné darování na stavbu jejich kostela. Darovat je můžete případně zde v kostele v sakristii.