Ohlášky 2.3.2014

Den

Liturgická oslava

8. neděle v mezidobí

Za Marii a Eduarda Dvořákovy, rodiče a sourozence.

Mše sv. v Puklicích.

Za farníky.

růženec

Za Marii Holubovu, manžela, syna a sestru Anastazii Ruchařovu.

Popeleční středa

růženec

Za prohloubení víry ve farnosti.

Mše sv. v Bítovčicích.

Křížová cesta.

Za Annu Číhalovu, manžela a děti.

Mše sv. v Kozlově.

Mše sv. ve Velkém Beranově.

1. neděle postní

Za Bedřicha a Františku Čápovy, rodinu Vaňkovu a duše v očistci.

Mše sv. v Puklicích.

Za farníky.

Křížová cesta.

• Sbírka minulé neděle Svatopetrský haléř činí 10.167 Kč. Sbírka této neděle je určena na varhany. Všem dárcům Pán Bůh zaplať.
  • Příprava na 1. svaté přijímání pokračuje v úterý v 17 hodin na kaplance. Úterní mše sv. v 18 hodin bude tradičně se zaměřením pro děti. Při této mši sv. se všechny děti dozví, jak budeme společně prožívat postní dobu.
  • V úterý a ve středu budu zpovídat z časových důvodů až po mši sv.
  • Středa je den přísného postu a újmy v jídle, tzn. je přísný půst od masa a je možné se jen jednou dosyta najíst.
  • Během postní doby, jak již zaznělo, budou bývat křížové cesty stejně jako v uplynulých létech, tzn. v pátek půl hodiny přede mší sv. a v neděli ve 14 hodin.
  • Příští neděli po křížové cestě jste opět zváni do farní kavárny.
  • Od tohoto týdne začnou bourací práce na kaplance při opravě části, kde je sociální zařízení. Prosím muže, kteří by byli ochotni se na těchto bouracích pracích podílet, aby se zapsali vzadu na stolečku na připravený papír i s uvedením telefonního čísla a následně bychom vám zavolali a domluvili se, kdy kdo může a jak bude potřeba. Případně se můžete spojit přímo i se mnou. Díky předem.
  • Blíží se postní duchovní obnova 14. a 15. března. Věřím, že si čas na tuto obnovu nebo aspoň na její část, vyšetříte. Bližší informace jsou na plakátku a budou zde prezentovány příští neděli.