Ohlášky 22.12.2019

4. neděle adventní

7.45 Za Marii a Vladimíra Joslovy a celý rod.
Út Štědrý den 17.00 Mše sv. v Kozlově.
21.30 Za Jaroslava Vostála a na poděkování.
St Slavnost Narození Páně 7.45 Za Máriu a Olgu Lapárovy, paní učitelku, babičku Wenzlovu a přátele.
Čt Svátek sv. Štěpána, prvomučedníka 7.45 Za Štěpána Smejkala, manželku, rodiče a sourozence
9.30 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Svátek sv. Jana, apoštola 17.00 Mše sv. v Bítovčicích.
18.00 Za rodinu Nahodilovu a duše v očistci.
So Svátek svatých Mláďátek, mučedníků 17.00 Mše sv. v Kozlově.
18.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne Svátek Svaté rodiny Ježíše, Marie a Josefa

11.00 Za zemřelého manžela a celou živou a zemřelou rodinu.

• Kdo ještě nestihl přistoupit ke svátosti smíření, tak otec Miloš bude zpovídat na Štědrý den ráno od 8 do 9 hodin. 25.12. se z časových důvodů zpovídat nebude.
  • Skauti vás srdečně zvou na živý betlém, který se uskuteční dnes ve 14.30 hodin zde v kostele. Při této příležitosti si budete moci domů odnést i betlémské světlo. Betlémské světlo bude v těchto dnech k dispozici také v zádveří fary.
  • Vánoční výzdoba a stavění betléma proběhne zítra od 15.30 hodin. Prosíme o pomoc. Díky předem.
  • Od svátku svatého Štěpána začíná předprodej vstupenek na ples farnosti Luka a Sdružení Petrov, který se uskuteční v sobotu 25. ledna.
  • Sbírka na slavnost Narození Páně je určena na pokrytí nákladů s topením v kostele. Díky předem všem dárcům.
  • Během nedělní liturgie svátku Svaté Rodiny budou moci manželé příští týden obnovit svoje manželské sliby.
  • Jak již zaznělo minulý týden, prosíme o zapojení dětí i dospělých do Tříkrálové sbírky. Dospělých vedoucích je potřeba 16 a k nim alespoň 32 dětí, nejlépe 48. Vzadu na stolečku je arch papíru, kde se můžete zapsat. Stále chybí mnoho dobrovolníků. Prosíme o vaše zapojení. Díky předem.
  • Na Štědrý den před večerní mši svatou budou od 21 hodin znít z věže koledy.
  • Ve fotogalerii na farních stránkách si můžete prohlédnout výběr fotografií ze mše sv. při svíčkách v Petrovicích a také fotky ze setkání s Mikulášem zde v kostele.
  • I dnes po mši svaté si může každý z nás vzít u nástěnky vepředu z připraveného košíčku lístek, kde jsou podněty pro prožívání posledních dvou dní adventní doby.