Ohlášky 22.5.2016

Slavnost Nejsvětější Trojice 7.45 Za rodiče Markovy a Zachovy a duše v očistci.
11.00 Na poděkování a za Boží požehnání pro rodinu Kolouchovu a Holubovu a Boží milosrdenství.
11.00 Poutní mše sv. ve Vysokých Studnicích.
18.00 Májová pobožnost.
Po   18.00 Májová pobožnost.
18.00 Za farníky. (se zaměřením pro děti)
St   18.00 Májová pobožnost.
Čt 9.30 (DPS) Za Františka Zimolu, rodiče Heresovy a Zimolovy, švagra Jana Slunského a duše v očistci.
18.30 Májová pobožnost.
19.00 Za rodinu Vondrákovu a Musilovu.
So 19.00 Mše sv. v Kozlově.
19.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne Slavnost Těla a Krve Páně    7.45 Za farníky.
11.00 Za Jana Širokého, rodiče a bratra.
18.00 Májová pobožnost.
  • Sbírka uplynulé neděle na charitu činí 6.563 Kč. Díky všem dárcům.
  • Příští neděli prožijeme slavnost Těla a Krve Páně. Po ranní mši svaté se uskuteční eucharistický průvod kolem kostela tak jako loni. Po silnici obejdeme kostel, poté bude venku u oltáře krátká adorace, požehnáme obci a na závěr se přesuneme zpět do kostela.
  • Ptáte se na vytyčovací kolíky kolem kostela: dle informací, které má pan farář souvisí se směnou menší části farního pozemku na Jeclovské, kde chce obec vybudovat nové veřejné osvětlení za pozemky, které kolem kostela vlastní obec. Směnu části pozemků navrhlo Brněnské biskupství. Kolíky by tedy neměly souviset s plánovaným chodníkem na Školní ulici. Chodník kolem kostela na Školní ulici je podle posledních informací stavebního úřadu poskytnutých panu farářovi před 14 dny dále plánován pod tarasem na ulici Školní.
  • Včera byl jmenován novým pomocným biskupem naší diecéze P. Pavel Konzbul, dosavadní farář u katedrály sv. Petra a Pavla v Brně.