Ohlášky 24.5.2020

7. neděle velikonoční 7.45 Za předky.

Út Památka sv. Filipa Neriho, kněze
Čt 9.30

DPS

Za Františka Zimolu, rodiče Heresovy a Zimolovy, švagra Jana Chlumského a duše v očistci.

18.00 Za rodiče Helenu a Karla Lokvencovy.
So Památka sv. Zdislavy 17.00 Mše sv. v Kozlově.
18.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne Slavnost Seslání Ducha svatého

7.45 Na poděkování a za Boží milosrdenství pro rodinu Kolouchovu a Holubovu.

• Kvůli aktuálním nařízením, stále platí, že na úterní mši sv. budou přicházet především děti s rodiči, které se připravují na 1. svaté přijímání. Mohou však přijít i další děti s rodiči. Do kostela na vyhrazená místa se však vejde jen část z nich, ale je možné využít prostoru před kostelem, který bude ozvučen.
  • Na čtvrteční a páteční bohoslužby mohou přijít všichni, kdo obvykle přicházejí. Na nedělní bohoslužbu je třeba se ještě pro příští týden předem nahlásit a přijít 10 min. před začátkem bohoslužby. Ostatní věřící mohou využít prostor před kostelem, který je v neděli ozvučen.
  • Sbírka této neděle bude odeslána na pronásledované křesťany. Díky, kdo jste přispěl.
  • Příští neděli při mši sv. v 11 h. prožijeme odloženou slavnost křtu dvou dospělých.
  • Plánovaný farní den se kvůli stávajícím předpisům 31.5. neuskuteční.