Ohlášky 25.6.2017

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 25.6. do 2.7.

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby

 Ne

12. neděle v mezidobí  7.45 Za Františka Votavu, dvoje rodiče a duše v očistci.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Poutní mše sv. v Kozlově.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
15.00 Poutní mše sv. v Petrovicích – Za farníky.
Po  
 
Út  
18.00 Za Alžbětu Smejkalovu, manžela, rodiče a sestry.
St Památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka  
 
Čt Slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů brněnské diecéze  
18.00 Za mládež.
8.30 Za nemocné a trpící.
 
18.00 Mše sv. v Bítovčicích.
So  

 

18.00 Mše sv. v Kozlově.
19.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne 13. neděle v mezidobí 7.45 Za Antonína Čermáka, manželku, celý rod a duše v očistci.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za farníky.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
  • Nastávající týden přivítáme v naší farnosti skupinu mládeže z polské farnosti, kde jsme s našimi mládežníky týden pobývali během loňského světového setkání mládeže v Krakově. Z toho důvodu je příští týden upraven pořad bohoslužeb.
  • Tuto sobotu se koná primiční mše sv. v nedalekém Měříně. Je to letos jediná primice v naší diecézi. Kdo můžete, tak určitě využijte možnosti zúčastnit se této slavnosti. Mše sv. v Měříně začíná v sobotu ve 14 hodin.
  • Všichni jste srdečně zváni ke hře „Poklady brněnské diecéze“. Skrze hru poznáte mnoho zajímavých osobností, míst či aktivit v naší diecézi. Hraje se i o velice zajímavé ceny. Všechny potřebné informace najdete před kostelem na nástěnce nebo na www.biskupstvi.cz/poklady2017/