Ohlášky 26.5.2019

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 26.5. do 2.6.

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby

 Ne

6. neděle velikonoční 7.45 Za farníky.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Na poděkování a za Boží milosrdenství pro celou rodinu Kolouchovu a Holubovu.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
Po  
18.00 Májová pobožnost.
Út  
18.00 Za farníky. (se zaměřením pro děti)
St  
18.00 Májová pobožnost.
Čt Slavnost Nanebevstoupení Páně 17.30 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
19.00 Za prohloubení života farnosti.
Svátek Navštívení Panny Marie 18.00 Mše sv. v Bítovčicích.
18.30 Májová pobožnost.
19.00 Za Marii Číhalovu, rodiče Číhalovy a Kalendovy.
So 18.00 Mše sv. v Kozlově.
19.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne 7. neděle velikonoční

FARNÍ DEN

7.45 Za rodinu Kežlínkovu.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za farníky.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

 

  • Sbírka uplynulé neděle na charitu činí 10.301 Kč. Díky všem dárcům. Sbírka příští neděle při bohoslužbách je určena na pomoc křesťanům na Blízkém východě.
  • Zveme vás příští neděli 2. června na 11. farní den. Setkáme se jako farnost zde dopoledne při bohoslužbách a od 12 hodin poté na farní zahradě. Těšit se můžete na kapely Lučanka, The Shots a Druhej dech. Věříme, že vás zaujme vyprávění Vaška Koloucha a jeho spolužačky o jejich tříměsíčním pobytu v sirotčinci v Keni. Prohlédnout si budete moci věž kostela či znovu si projít při prohlídce náš kostel. Pro děti bude mimo jiné připraveno loutkové divadlo. Celý program farního dne najdete na plakátcích. Pozvěte vaše rodiny, blízké, přátele ke společně prožité neděli. Budeme se těšit na setkání.
  • S farním dnem souvisí i prosba o pomoc a spolupráci: napéct můžete nejrůznější sladkosti, cukroví, buchty, koláče… přinést můžete i zavařené okurky, papriky – kozí rohy, salát…marmeládu – jahodovou, meruňkovou, nutellu. Vše můžete přinášet v pátek 31. května po mši svaté nebo v sobotu 1. června od 16. hodin na kaplanku. Děkujeme za vaši pomoc.
  • Chtěli bychom také poprosit muže o pomoc při stavění stanů a to ve středu od 16.30 hodin na farní zahradě.
  • Díky předem vám všem, kteří farní den jakkoli podpoříte včetně modlitby za šťastný průběh i příhodné počasí. Díky.
  • Májová pobožnost bude dnes ve 14.30 h.