Ohlášky 27.5.2018

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 27.5. do 3.6.

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby

 Ne

Slavnost Nejsvětější Trojice

 

7.45 Za Františka Votavu, dvoje rodiče, sourozence a duše v očistci.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Na poděkování a za Boží požehnání pro rodinu Kolouchovu a Holubovu a celý rod.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

Poutní mše svatá.

18.00 Májová pobožnost.
Po    
18.00 Májová pobožnost.
Út  
18.00 Za šťastný průběh a příhodné počasí farního dne.

(se zaměřením pro děti)

St Památka sv. Zdislavy 18.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
18.00 Májová pobožnost.
Čt Svátek Navštívení Panny Marie 9.30

DPS

Za Františka Zimolu, rodiče Heresovy a Zimolovy, švagra Jana Chlumského a duše v očistci.
 
Památka sv. Justina, mučedníka 18.00 Mše sv. v Bítovčicích.
18.30 Modlitba růžence.
19.00 Za Stanislava Dvořáka a Otto Chvojsíka.
So 18.00 Mše sv. v Kozlově.
19.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
 Ne  

Slavnost Těla a Krve Páně

Farní den.

 

7.45 Za Miloslava a Marii Krčálovy a jejich rodiče.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za farníky.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
  • Sbírka uplynulé neděle na Charitu činí 8.773 Kč. Díky všem dárcům.
  • Srdečně Vás zveme na letošní farní den, který se uskuteční příští neděli 3. června od 12 hodin v areálu farní zahrady. Těšit se můžete na kapely Lučanka, The Shots a Líchbend, můžete se nechat provést kostelem i zajít na věž. V kostele se uskuteční beseda s kaplanem českého olympijského týmu. Pro děti bude připraven skákací hrad, lanová dráha u kostela, malování na obličej. Dospělí mohou ochutnat víno ve farním sklepě a všichni se budou moci občerstvit již tradičními steaky, bramboráky, polévkou, klobásky či něčím chlazeným či sladkým. Rodiny s dětmi jsou zvány také na divadlo jednoho herce „Tučňáci na arše“, které se uskuteční za zdravotním střediskem. Pozvěte tedy vaše blízké, přátele, příbuzné ke společně prožité neděli. Budeme se těšit, že se setkáme a prožijme pěkné chvíle. Plakát s programem najdete na nástěnkách i dveřích kostela.
  • Tak jako každý rok s farním dnem souvisí i prosba o pomoc a spolupráci: jsou vítány nejrůznější sladkosti, cukroví, buchty, koláče… donést můžete i zavařené okurky, papriky – kozí rohy, salát…Vše od vás s vděčností přijmeme v pátek 2. června po mši svaté, nebo v sobotu 2. června od 15 hodin na kaplance, po domluvě samozřejmě i jindy.
  • Chtěli bychom také poprosit muže o pomoc při stavění stanů a to ve čtvrtek od 16 hodin na zahradě.  
  • Výtěžek farního dne včetně nedělní sbírky je určen na opravu střechy věže petrovického kostela. Díky předem všem, kteří farní den jakkoli podpoříte včetně modlitby za šťastný průběh i příhodné počasí. Díky předem vám všem.
  • Na příští neděli připadá také slavnost Těla a Krve Páně. Po ranní mši svaté se uskuteční eucharistický průvod. Tak jako loni obejdeme kostel. Poté u oltáře před kostelem požehnáme naší obci a následně zakončíme průvod opět u oltáře v kostele.