Ohlášky 28.5.2017

POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 28.5. do 4.6.

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby

 Ne

7. neděle velikonoční 7.45 Za farníky.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
9.30!!! Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
11.00 Na poděkování a s prosbou o Boží požehnání pro rodinu Kolouchovu, Holubovu a za nemocné.
18.00 Májová pobožnost.
Po  
18.00 Májová pobožnost.
Út Památka sv. Zdislavy    
18.00 Za požehnání pro rodiny naší farnosti. (se zaměřením pro děti)
St Svátek Navštívení Panny Marie 18.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
18.00 Májová pobožnost.
Čt Památka sv. Justina, mučedníka 7.30 Mše sv. – volný úmysl.
 
18.00 Mše sv. v Bítovčicích.
18.30 Modlitba růžence.
19.00 Za rodinu Novotných a Boží ochranu.
So Památka sv. Karla Lwangy a druhů mučedníků 18.00 Mše sv. v Kozlově.
19.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.
Ne Slavnost Seslání Ducha svatého   

FARNÍ DEN

7.45 Za rodiče Kežlínkovy a syna.
9.30 Mše sv. v Puklicích.
11.00 Za rodinu Dočekalovu.
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
  • Srdečně Vás zveme na letošní farní den, který se uskuteční příští neděli 4. června od 12 hodin v areálu farní zahrady. Těšit se můžete na kapely Lučanka, Jéé Páni a Druhej dech, můžete se nechat provést kostelem i zajít na věž. V kostele se během přednášky budete moci dozvědět něco z historie obce Petrovice a petrovického kostela sv. Petra a Pavla. Pro děti jsou připravené soutěže, skákací hrad, střelba z luku, nízká lana nebo koutek malování na obličej. Dospělí mohou ochutnat víno ve farním sklepě a všichni se budou moci občerstvit již tradičními steaky, bramboráky, polévkou, klobásky či něčím chlazeným či sladkým. Pozvěte vaše blízké, přátele, příbuzné ke společně prožité neděli. Budeme se těšit, že se setkáme a prožijme pěkné chvíle. Plakát s programem najdete na nástěnkách i dveřích kostela.
  • Tak jako každý rok s farním dnem souvisí i prosba o pomoc a spolupráci: jsou vítány nejrůznější sladkosti, cukroví, buchty, koláče… donést můžete i zavařené okurky, papriky – kozí rohy, salát…Vše od vás s vděčností přijmeme v pátek 2. června po mši svaté, nebo v sobotu 3. června od 15 hodin na kaplance, po domluvě samozřejmě i jindy.
  • Chtěli bychom také poprosit muže o pomoc při stavění stanů a to ve čtvrtek od 16 hodin na zahradě.
  • Výtěžek nedělní sbírky při mši sv. bude odeslán na charitu. Výtěžek farního dne je určen na opravu věže a střechy petrovického kostela. Díky předem všem, kteří farní den jakkoli podpoříte včetně modlitby za šťastný průběh i příhodné počasí. Díky předem vám všem.