Ohlášky 3.6.2018

Slavnost Těla a Krve Páně

Farní den.

7.45 Za Miloslava a Marii Krčálovy a jejich rodiče.

Út Památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
18.00 Za Anežku Kubištovou.

(se zaměřením pro děti)

15.00 Pohřeb p. Josefa Veselého ve Vysokých Studnicích.
18.30 Adorace za obnovu života farnosti.
Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 17.00 Mše sv. v Bítovčicích.
19.00 Za rodiče Svěrákovy, dcery Marii a Andělu a jejich manžele a duše v očistci.
So Památka Neposkvrněného Srdce

Panny Marie

18.00 Mše sv. v Kozlově.
19.00 Mše sv. ve Velkém Beranově.

7.45 Za rodinu Stokláskovu, Radka Jeřábka a rodinu Jeřábkovu a Földešijovu.
11.00 Za Antonína a Aloisii Dočekalovy a celý rod.
  • Všechny vás srdečně zvu na farní den. Program najdete na plakátcích i na internetových stránkách. Věřím, že si z programu vyberete, a že se během odpoledne na farní zahradě setkáme. Budu se těšit.
  • Výtěžek sbírky při dnešních bohoslužbách, stejně tak případný výtěžek farního dne je určen na opravu věže petrovického kostela. Díky všem dárcům.
  • V úterý od 15.30 h. budeme bourat stany. Prosím, o pomoc. Díky předem.
  • Ve čtvrtek jste opět zváni ke společné adoraci na podporu života farnosti. Začátek adorace je v 18.30 h.
  • V úterý se v Jihlavě uskuteční Pochod pro život. Bližší informace jsou na nástěnce.
  • Nyní bude následovat Eucharistický průvod – nejdříve vystavím Nejsvětější svátost, prožijeme krátkou adoraci zde v kostele a přijmeme první požehnání. Následně vyjdeme průvodem z kostela – kříž, ministranti, případně družičky či děti, kněz s Eucharistií a ostatní farníci. Venku, za zpěvu Ježíši Králi v doprovodu kapely, obejdeme po silnici kostel a přijdeme k oltáři, který je připraven před kostelem. Prožijeme další krátkou adoraci, zazpíváme děkovné „Bože chválíme Tebe“, požehnáme obci a vrátíme se do kostela. Zde zakončíme eucharistický průvod dalším požehnáním. Do průvodu si vezměte kancionály, abyste mohli zpívat.