Ohlášky 7.2.2016

7.45 Za rodinu Foltovu a Čermákovu.
11.00 Za rodiče Josefa a Marii Dubovy.

18.00 Za farníky. (se zaměřením pro děti)
St Popeleční středa 17.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích.
18.00 Za prohloubení života farnosti.
Čt 7.30 Mše sv. – úmysl je volný.

16.00!!! Mše sv. v Bítovčicích.
17.30 Křížová cesta.
18.00 Za Františka a Annu Böhmovy a rodiče.
So 17.00 !!! Mše sv. ve Velkém Beranově.
18.00 Mše sv. v Kozlově.
 Ne 1. neděle postní

11.00 Za Stanislava Jirovského, dvoje rodiče a sourozence.
14.30 Křížová cesta.
  • Dnešní sbírka je věnována na plánované stavební úpravy na faře. Díky všem dárcům.
  • Dnes odpoledne od 14.30 do 17 hodin jste opět srdečně zváni do farní kavárny.
  • Výběr fotografií z letošního plesu si můžete prohlédnout na farních stránkách. Kdo by chtěl všechny fotografie, tak stačí donést na faru flash disk s kapacitou 4 GB.
  • Ve středu se bude zpovídat z časových důvodů až po mši sv.
  • Středa je den přísného postu a újmy v jídle, tzn. je přísný půst od masa a je možné se jen jednou dosyta najíst.
  • Vzadu na stolečku si můžete vzít brožurku „Malý průvodce postní dobou“ s krátkým duchovním impulsem na každý den. Cena činí 5 Kč.
  • Během postní doby budou tradičně bývat křížové cesty: v pátek půl hodiny přede mší sv. a v neděli ve 14.30 hodin.
  • V postní době prožijeme postní duchovní obnovu, kterou letos opět povede o. Adam Rucki z ostravsko-opavské diecéze. Již nyní si, prosím, poznamenejte do kalendářů pátek večer 26.2. a sobotu dopoledne 27.2., abyste se mohli této obnovy zúčastnit. Byla by velká škoda promarnit tuto příležitost obnovit a prohloubit svůj vztah s Ježíšem.
  • Mše sv. s kremačním rozloučením s Daliborem Bartůškem z Velkého Beranova bude v pátek v 15 hodin.