Ohlášky 8.12.2013

Den

Liturgická oslava

2. neděle adventní

Za Marii Čermákovu, rodiče a sourozence.

Mše sv. v Puklicích.

Za farníky.

Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

Slavnost Panny Marie Počaté bez poskvrny prvotního hříchu

Na poděkování.

Za Josefa Zvěřinu, celou rodinu a duše v očistci.

růženec

Za dar zdraví a požehnání pro celou rodinu.

Památka sv. Lucie,

panny a mučednice

Mše sv. v Bítovčicích.

růženec

Za Karla a Marii Bastlovy, jejich rodiče, dceru a dva zetě.

Mše sv. v Kozlově

Mše sv. ve Velkém Beranově

3. neděle adventní

Za Marii a Miloslava Krčálovy a rodiče.

Mše sv. v Puklicích.

Za farníky.

Mše sv. ve Vysokých Studnicích.

• Sbírka minulé neděle na varhany činí 18.798 Kč. Všem dárcům velké díky.
  • Ve čtvrtek 12. prosince bude otec Miloš obcházet naše nemocné, kteří nemohou přicházet za námi do kostela. Prosím, kdo o někom víte, že by si přál návštěvu kněze, tak jeho jméno, adresu a případně telefonní kontakt nahlaste v sakristii. Díky.
  • Jak již bylo oznamováno minulou neděli, tak po mši sv. si můžete za dobrovolný příspěvek zakoupit či rozebrat přebytečné knihy z farní knihovny. Stejně tak příští neděli po ranní mši sv. a před jedenáctou mší svatou.
  • Rozhodli jsme se podpořit akci „Kola pro Afriku“. Jedná se o projekt, jak pomoci dětem v Africe při cestování za vzděláním. Pokud máte doma přebytečné kolo a nemusí být jen funkční, tak je můžete během prosince a ledna přivážet na faru. Kola, která nevyhovují parametrům, ale jsou pojízdná, se upravují ve spolupráci s bike shopy, ta která opravit nelze se sešrotují a výtěžek je použit na přepravu kol do Gambie. Takže pokud byste chtěli přebytečné kolo darovat, tak se můžete spojit s otcem Milošem či s Lídou Krčálovou. Kontakty jsou na plakátku na nástěnce. Kola budeme shromažďovat na faře a postupně odvážet na sběrné místo.
  • A nyní si děti mohou přijít pro hvězdičku, kterou po mši sv. připneme na nástěnku jako výraz, že se tento týden snažíme o změnu svého života – odstranění toho, co nám brání na cestě za Pánem Ježíšem a za druhými lidmi.