Ohlášky na neděli 11. 12. 2022

 POŘAD BOHOSLUŽEB

v týdnu od 11. 12. do 18. 12. 2022

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby
Ne 3. neděle adventní 7.45 Za farníky
9.30 Mše sv. v Puklicích
11.00 Za rodinu Fischerovu
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích
Po Nezávazná památka
Panny Marie Guadalupské
 
   
Út Památka sv. Lucie,
panny a mučednice
 
18.00 Za Josefa Peřinu, manželku a dva syny
(Mše sv. se zaměřením pro děti)
St Památka sv. Jana od Kříže,
kněze a učitele církve
 
18.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích
Čt 7.30 Za Jiřinu Hynštovou
 
17.00 Mše sv. v Bítovčicích
18.00 Za rodiče Kašíkovy, tetu Julii,
rodiče Komárkovy a bratra Jaromíra
So 17.00 Mše sv. v Kozlově
18.00 Mše sv. ve Velkém Beranově
Ne 4. neděle adventní 7.45 Za Marii a Miloslava Krčálovy, rodiče a syna
9.30 Mše sv. v Puklicích
11.00 Za farníky
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích

 

 

  • Děkujeme všem, kdo přispěli do sbírky na diecézní Fond PULS. Pokud byste se ještě rozhodli registrovat jako noví donátoři za naši farnost, neváhejte a kliknětě ZDE. Za každého nového donátora registrovaného od 1. 10. do 31. 12. 2022 dostane farnost bonus 1000,- Kč.

 

  • Poděkování patří také všem, kdo pomohli připravit setkání s Mikulášem v našem kostele. Taktéž moc díky tem, kdo se zapsali na hlídání kostela o vánočních svátcích.

 

  • Farníci z Vysokých Studnic srdečně zvou na adventní koncert, který se uskuteční dnes
    (11. prosince) od 17 hodin v kostele ve Studnicích. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na opravu studnických varhan. Studnické varhany můžete podpořit také koupí kalendáře, který najdete v polici vzadu u zpovědnice.

 

  • Ve stejné polici jsou i nové knížky pro děti i dospělé, které si můžete výhodně koupit třeba jako dárky pro někoho. Pokud zrovna nemáte u sebe peníze, nevadí. Klidně si nějakou knížku hned vezměte a zaplatíte až někdy příště. (Peníze se dávají do kasičky ve spodní části skříně.)

 

  • Na další adventní koncert srdečně zve Místní kulturní středisko Luka nad Jihlavou. Koncert se koná v kostele v Lukách příští neděli (18. prosince) od 17 hodin a vystoupí na něm pěvecký sbor Střední odborné školy sociální u Matky Boží z Jihlavy.

 

  • Příští sobotu (17. prosince) bude mimořádná příležitost k přijetí svátosti smíření. Otec Jakub a otec Jindřich Zdík Charouz budou zpovídat v Lukách od 9 do 11 hodin. Otec Bohdan bude zpovídat ve Vysokých Studnicích od 9.30 do 10.30. Kompletní rozpis zpovídání před Vánocemi najdete spolu s pořadem svátečních bohoslužeb na stolku za lavicemi nebo ZDE.

 

  • Vpředu u nástěnky si děti i dospělí mohou vzít úkol na třetí adventní týden. Za splněné úkol si děti mohou na nástěnku do připraveného kruhu dát vždy jednu hvězdičku.