Ohlášky na neděli 13. 2. 2022

18.00 Za uzdravení a za duše v očistci
So 17.00 Mše sv. v Kozlově
Ne 7. neděle v mezidobí 7.45 Za Andělu Foltovu a rodiče

• Příští neděli bude sbírka na dobročinnost Svatého otce, na tzv. Haléř sv. Petra.

• Tento týden jsou jarní prázdniny. V úterý proto nebude mše sv. se zaměřením pro děti, ani příprava na první svaté přijímání.

• Otec Jakub bude do pátku na duchovních cvičeních. Bohoslužby bude sloužit otec Bohdan. V případě pohřbu kontaktujte pana kostelníka Pavla Smejkala (tel.: 721 560 434).

• Důležitá zpráva pro všechny lektory: Vzadu na stolku najdete rozpis služeb na další období. Prosíme všechny čtenáře a čtenářky, aby si rozpis zkontrolovali a v případě jakýchkoli problémů kontaktovali o. Jakuba. Na lektorskou službu je potřeba dorazit alespoň 10 minut před bohoslužbou, případně dát dopředu vědět, že nemůžete přijít, aby se mohl včas připravit náhradník.

• Letní prázdninový pobyt pro děti 1. – 3.třídy. Vašek Kolouch a Jakub Svoboda chystají
    s novými táborovými vedoucími – bývalými účastníky tábor ve Starči u Třebíče.
    Pokud by vaše děti měly zájem, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 739 764 730. Děti se mohou těšit na nová přátelství a spoustu dobrodružství. Všichni vedoucí se už moc těší.