Ohlášky na neděli 13. 3. 2022

a duše v očistci
11.00 Za Milušku Krňoulovou a duše v očistci

18.00 Za manžele Kolouchovy, duše v očistci a celý rod
(Mše sv. se zaměřením pro děti)
Čt 7.30 Za Lenku Řehořovou

17.00 Mše sv. v Bítovčicích
18.00 Za Josefa Janovského, dvoje rodiče,
duše v očistci a Boží ochranu
So Slavnost sv. Josefa,
snoubence Panny Marie
 (doporučený svátek)
17.00 Mše sv. v Kozlově
Ne 3. neděle postní 7.45 Za farníky
11.00 Za Jaroslava Zachu, manželku, rodiče
a sourozence

• Sbírka této neděle (13. března) je určena na Celostátní setkání mládeže, které se uskuteční 9. až 14. srpna v Hradci Králové. (Viz celostatnisetkanimladeze.cz)

• Zveme na pobožnosti křížové cesty, které budou zde v kostele v pátek od 17.30 a v neděli od 14.30 hodin.

• V pátek pokračuje na faře postní „náboženství pro dospělé“. Začátek je po večerní mši svaté. Zazní druhá z cyklu tří přednášek na téma Vyznání víry.

• V sobotu bude další ministrantská schůzka. Sraz je v 8.45 na kaplance.

• I když se to nezdá blíží se Farní den, a tak opět sháníme lidi ochotné pomoci s organizací. Členství v organizačním týmu neznamená jen spoustu práce, ale přináší také mnoho příležitostí udělat dobrý skutek, a navíc možnost navázat nová přátelství a lepší propojení
    s ostatními lidmi ve farnosti. Předem děkujeme všem, kdo přiloží ruku k dílu. Zapisovat se můžete na stolku u východu.

• Dnes (13. března) ve 14.30 hodin bude v kostele ve Vysokých Studnicích křížová cesta a po ní zazní záznam přednášky otce Vojtěcha Kodeta na téma Čas milosti a duchovního boje. Všichni jsou srdečně zváni.

• Od zítřka (14. března) se už nemusí nosit v kostele respirátory. V souvislosti s uvolněním protiepidemických opatření zasílají své prohlášení i naši biskupové. Můžete si je přečíst ZDE.