Ohlášky na neděli 19. 12. 2021

Ježíš, Marie a Josefa
7.45 Za Štěpána Smejkala, manželku, rodiče
a sourozence

• Děkujeme všem, kdo pomohli s přípravou misijního prodeje i všem, kdo jakkoli přispěli.

• Tuto neděli (19. prosince) v 17 hodin v kostele ve Vysokých Studnicích se koná další adventní koncert. Na varhany zahraje Alfred Habermann a na různé bicí nástroje Vojtěch Habermann. Vstupné je určeno na opravu studnických varhan.

• Zdobení stromků a stavění betléma zde v kostele proběhne tuto středu (22. prosince)
    od 14 hodin. Kdo můžete, přijďte, prosím, pomoci.

• Světlo z Betléma bude letos možné si vyzvednout v kostele ve čtvrtek 23. prosince od 16 do 17.30 hodin a v pátek 24. prosince od 9 do 10 hodin. V následující dny bude světlo k dispozici v zádveří na faře.

• Sbírka o slavnosti Narození Páně bude určena na pokrytí nákladů spojených s topením v kostele. Předem děkujeme všem dárcům.

• Během liturgie svátku Svaté rodiny budou moci manželé příští neděli obnovit své manželské sliby.

• Děti i dospělí si také tuto neděli mohou vyzvednout u naší adventní nástěnky úkoly na poslední týden přípravy na Vánoce.

• Tradiční tříkrálová sbírka se po roční pauze v naší farnosti uskuteční v sobotu 8. ledna. Aby mohly kolednické skupinky navštívit co nejvíce domácností, potřebujeme ochotné dobrovolníky z řad dětí i dospělých. Zapisovat se můžete na archy připravené na stolku
    u východu. Předem děkujeme za vaši pomoc.