Ohlášky na neděli 19. 9. 2021

POŘAD BOHOSLUŽEB

 v týdnu od 19. 9. do 26. 9. 2021

Den Liturgická oslava Čas Bohoslužby
Ne 25. neděle v mezidobí 7.45 Za rodinu Dobrovolnou, Svobodovu
a Hlávkovu
9.30 Mše sv. v Puklicích
9.30 Mše sv. ve Vysokých Studnicích
11.00 Za farníky
Po Památka sv. Ondřeje Kom Tae-gŏna, kněze, Pavla Chŏng Ha-sanga a druhů, mučedníků  
   
Út Svátek sv. Matouše,
apoštola a evangelisty
 
18.00 Za Marii Markovou, manžela a syna
St  
18.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích
Čt Památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze  
 
18.00 Mše sv. v Bítovčicích
19.00 Za rodiče Peškovy a Pertlíkovy
So 18.00 Mše sv. v Kozlově
19.00 Mše sv. ve Velkém Beranově
Ne 26. neděle v mezidobí

 Farní den v Lukách n. J.

7.45 Za kněze Karla Šindeláře,
rodinu Šindelářovu a Oherovu
9.30 Mše sv. v Puklicích
11.00 Za farníky
11.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích

 

  • Srdečně zveme na první mši sv. pro děti, která bude v úterý 21. září v 18 hodin.

 

  • Ve čtvrtek se koná v Brně setkání dětí, které byly u prvního svatého přijímání. Ranní mše sv. v Lukách proto nebude.

 

  • Otec biskup Vojtěch dovršil 20. srpna 75 let a v souladu s kanonickým právem odeslal Svatému otci svoji abdikaci. V blízké době nás tedy čeká výběr nového brněnského biskupa. K modlitbě za dobrou volbu nového pastýře naší diecéze můžete využít text, který najdete na stolku u východu (nebo ZDE).

 

  • Rádi bychom vám připomněli blížící se farní den, který nás čeká už příští neděli 26. září. Program najdete na plakátech. Můžete pozvat své rodiny, blízké a přátele. Opět bychom se na vás také rádi obrátili s prosbou o vaši pomoc a spolupráci. Napéct můžete nejrůznější sladkosti, cukroví, buchty, koláče, a další sladké i slané dobroty. Vítané jsou ovšem také zavařené okurky, papriky „kozí rohy“, nutella, vajíčka apod. Vše můžete přinášet v pátek
    24. září po večerní mši svaté, nebo v sobotu 25. září od 16 hodin na kaplanku. Předem moc děkujeme za veškerou podporu a těšíme se na setkání. Zároveň prosíme o vaši modlitbu za zdárný průběh celé akce a za dobré počasí.