Ohlášky na neděli 26. 5. 2024

11.00 Poutní mše sv. ve Vysokých Studnicích
Po 18.00 Májová pobožnost
Út   18.00 Za rodinu Čížkovu a syna Karla,
rodinu Šturcovu a duše v očistci
(Mše sv. se zaměřením pro děti)
St 9.30 Mše sv. v DPS za Františka Zimolu, rodiče Herezovy a Zimolovy, švagra Jana Chlumského
a duše v očistci
18.00 Májová pobožnost
Čt Památka sv. Zdislavy
Navštívení Panny Marie
18.00 Mše sv. v Bítovčicích
18.30 Májová pobožnost
19.00 Za + rodiče Valíkovy a Brancuzskovy
So Památka sv. Justina, mučedníka 18.00 Mše sv. v Kozlově
Ne SLAVNOST
TĚLA A KRVE PÁNĚ
11.00 Za Boženu a Jaroslava Chlupovy z Předboře

• Sbírka této neděle je určena na opravy na kaplance. Díky za podporu.

• Na dnešek vyhlásil papež František světový den dětí. Odkaz na zajímavá videa pro děti najdete ZDE.

• Srdečně zveme na poslední tři májové pobožnosti, které budou v pondělí a ve středu
    od 18 hodin a v pátek v 18.30.

• V úterý po mši sv. pro děti se na faře sejde pastorační a ekonomická rada farnosti.

• Otec Jakub srdečně zve na poutní mši sv. v jihlavské nemocniční kapli, kterou budeme slavit v den památky sv. Zdislavy 30. května od 15.30 hodin. Nemocniční kapli najdete hned vedle vstupu na urgentní příjem.

• Příští neděli (2. června) oslavíme slavnost Těla a Krve Páně. Po ranní mši svaté se uskuteční eucharistický průvod. Do průvodu srdečně zveme družičky s květinami.

• Již 9. června nás čeká Farní den. Stále sháníme dobrovolníky ochotné během této akce hlídat alespoň 30 minut kostel. Zapisovat se můžete na stolu za lavicemi. Stejně tak se může zapsat každý, kdo by chtěl mít podíl na organizaci Farního dne. V neposlední řadě prosíme také o modlitby za dobré počasí a za zdárný průběh celé akce.

• Vyšel nový videolist brněnské diecéze, který najdete na YouTube pod názvem AŽNAVĚKY.