Ohlášky na neděli 31. 10. 2021

a duše v očistci
Po Slavnost Všech svatých 17.00 Mše sv. ve Vysokých Studnicích
18.00 Za Dp. P. Milo Bendu
a kněze, kteří působili v naší farnosti
Út Vzpomínka
na všechny věrné zemřelé
St 17.00 Adorace + podávání sv. přijímání
Čt Památka
sv. Karla Boromejského, biskupa

18.00 Úmysl mše sv. je volný.
17.00 Mše sv. v Bítovčicích
18.00 Za rodiče Lifkovy, Brtnických a syna Ladislava
a celý rod
So 17.00 Mše sv. v Kozlově
Ne 32. neděle v mezidobí 7.45 Za farníky
11.00 Za Evu Pikolonovou
14.30 Pobožnost za zemřelé (hřbitov)

• Všechny zpěváky zveme na zkoušku sboru, která bude dnes (31. října) od 14.30 na faře.

• Od pondělí máme možnost získávat plnomocné odpustky pro duše v očistci, a to až do
    8. listopadu. Podmínky jsou na nástěnce před kostelem a na webových stránkách farnosti. Plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci je možné získat 1. listopadu odpoledne a celý den 2. listopadu při návštěvě kostela. Kromě tří obvyklých podmínek (svátost smíření, svaté přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je třeba pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Otče náš a Věřím v Boha. Od 1. do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

• Mimořádná příležitost k přijetí svátosti smíření bude tento týden v pondělí, v úterý a v pátek před večerními bohoslužbami, a to už od 17 hodin.

• Ve středu bude od 17 do 17.30 hodin eucharistická adorace. Po ní bude možnost přistoupit ke svatému přijímání.

• Ve čtvrtek bude mše sv. až večer v 18 hodin. Bude ji slavit otec Bohdan.

• Pátek je prvním pátkem měsíce listopadu. Po mši sv. bude následovat krátká pobožnost k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu a svátostné požehnání.

• V sobotu 6. listopadu se vydáme s ministranty na „dušičkovou“ pouť do Petrovic.
    Sraz je v 9 hodin zde v Lukách u kostela.

• Příští neděli jste zváni k pobožnosti za naše zemřelé, která začne na hřbitově ve 14.30 hodin.