Ohlášky na neděli 4. 12. 2022

Út Nezávazná památka
sv. Mikuláše, biskupa

18.00 Za Antonína Valíka, rodinu Valíkovu a Vondrovu
(Mše sv. se zaměřením pro děti)
St Památka sv. Ambrože,
biskupa a učitele církve

Čt Slavnost Panny Marie,
Počaté bez poskvrny
prvotního hříchu

(doporučený svátek)

Nezávazná památka
sv. Jana Didaka Cuauhtlatoazina
17.00 Mše sv. v Bítovčicích
18.00 Za neteř a její rodinu
So 17.00 Mše sv. v Kozlově
Ne 3. neděle adventní 7.45 Za farníky
11.00 Za rodinu Fischerovu

• Mockrát děkujeme všem, kdo jakkoli přispěli za naši farnost do diecézního Fondu PULS – ať už prostřednictvím dnešní sbírky nebo prostřednictvím portálu donator.cz. Těm, kdo se ještě nestali registrovanými donátory, zároveň připomínáme, že do konce prosince platí zvláštní akce, kdy za každého nově přihlášeného donátora dostane farnost bonus 1000,- Kč. S registrací nových donátorů rád pomůže o. Jakub.
    (Odkaz pro on-line registraci naleznete ZDE.)

• Zvláště děti dnes odpoledne (4. prosince) srdečně zveme na setkání s Mikulášem, které zde v kostele začne ve 14.30.

• Vpředu u nástěnky si děti i dospělí mohou vzít úkol na druhý adventní týden. Za splněné úkol si děti mohou na nástěnku do připraveného kruhu dát vždy jednu hvězdičku.

• Prosíme rodiny s dětmi, aby si na úterní večerní mši svatou vzaly z domu adventní lucerničky.

• Příští sobotu (10. prosince) ve 13 hodin budou křtiny Daniela Böhma.

• Farníci z Vysokých Studnic srdečně zvou na adventní koncert, který se uskuteční příští neděli prosince od 17 hodin v kostele ve Studnicích. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na opravu studnických varhan. Studnické varhany můžete podpořit také koupí kalendáře, který najdete v polici vzadu u mříže.

• O letošních Vánocích bychom a 26. prosince rádi v odpoledních hodinách zpřístupnili kostel pro návštěvu betléma. K tomu ale potřebujeme sedm lidí ochotných přijít hlídat vždy na jednu hodinu kostel. Zapsat se můžete na stolku u východu.