Ohlášky na neděli 4. 6. 2023

Út Nezávazná památka
sv. Norberta, biskupa

18.00 Za Marii Perničkovou, manžela a syna
(Mše sv. se zaměřením pro děti)
Čt   7.30 Za bratra a jeho rodinu

18.00 Mše sv. v Bítovčicích
19.00 Za Karla a Helenu Lokvencovy
So 18.00 Mše sv. v Kozlově
Ne SLAVNOST
TĚLA A KRVE PÁNĚ

Farní den
11.00 Za Stanislava Dvořáka,
rodinu Chvojsíkovu a Dvořákovu

• Příští neděli (11. června) oslavíme slavnost Těla a Krve Páně. Po ranní mši svaté se uskuteční eucharistický průvod. Do průvodu srdečně zveme družičky s květinami.

• Příští neděli taktéž srdečně zveme na Farní den. Pozvat můžete určitě i vaše rodiny, blízké, přátele a sousedy. Prosíme vás také o vaši pomoc a spolupráci. Napéct můžete nejrůznější sladkosti, cukroví, buchty, koláče, dobroty pečené i nepečené, sladké, slané… Přinést můžete
    i zavařené okurky, papriky – kozí rohy, salát, nutellu a vajíčka. Všechny produkty, výrobky můžete přinášet v pátek 9. června po mši svaté, nebo v sobotu 10. června od 16 hodin na kaplanku.

Další prosba se týká stavění stanu. Prosíme ochotné muže, aby se zapsali vzadu na stolečku na papír. Stan se pak bude stavět ve čtvrtek 8. června od 17 hodin na farní zahradě.

V neposlední řadě vás prosíme o modlitby za příhodné počasí a také za to, aby společně prožitý čas o farním dnu, ale i služba v jednotlivých stáncích a stanovištích přinesla požehnání pro farnost i obec. Děkujeme!