Ohlášky na neděli 5. 12. 2021

So 17.00 Mše sv. v Kozlově
Ne 3. neděle adventní 7.45 Za farníky
11.00 Za Terezu a Jana Řehořovy

• Omlouváme se všem, kdo se těšili na slibované setkání se sv. Mikulášem v kostele, které se mělo konat dnes (5. prosince) od 14.30 hodin, ale vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci jsme se rozhodli jej zrušit. Doufáme však, že ani tak letos děti o setkání s Mikulášem úplně nepřijdou.

• Tento čtvrtek (9. prosince) budeme kromě obvyklé ranní mše sv. v 7.30 zde v Lukách slavit ještě v 18 hodin mši svatou při svíčkách v kostele v Petrovicích. Všichni jsou srdečně zváni.

• V sobotu zveme všechny ministranty na ministrantskou schůzku. Sraz bude v 9 hodin na faře.

• Příští neděli (12. prosince) se po dopoledních bohoslužbách uskuteční Misijní prodej na kaplance. Výtěžek charitativního prodeje bude věnován Papežským misijním dílům. I když se letos opět budeme muset obejít bez konzumace dobrot přímo v místě prodeje, i tak se můžete těšit na spoustu krásných věcí, které mohou udělat radost hned třikrát: vám, vašim blízkým i lidem v misijních oblastech.

• Místní kulturní středisko Luka nad Jihlavou zve na adventní koncert, který se uskuteční v našem kostele příští neděli od 15 hodin. Účinkují: Jan Thuri (hoboj a anglický roh), Jakub Hrubý (baryton) a Aleš Bárta (varhany). Podrobnosti budou včas zveřejněny v místním rozhlase.

• Na stolku u východu je stále k dispozici dětský adventní kalendář s tematikou andělů. Najdete v něm 24 vystřihovánek a 24 krátkých příběhů o andělech. Cena je 100,- Kč.

• Děti i dospělí si také tuto neděli mohou vyzvednout u naší adventní nástěnky úkoly na další týden přípravy na Vánoce.