Postní duchovní obnova

Po roce jste opět srdečně zváni k Postní duchovní obnově. Obnovu povede stejně jako loni o. Pavel Kafka. Obnova začne v pátek mší sv. s katechezí. Po mši sv. bude další katecheze a po ní příležitost k adoraci a ke svátosti smíření. Podobně v sobotu: ráno bude v 8 h. mše sv. s katechezí, po mši sv. další katecheze, příležitost k adoraci a k přijetí svátosti smíření. Využijte této příležitosti se zastavit a posílit svůj vztah s Ježíšem. Není to vůbec časově náročné, jak by se mohlo zdát: během roku věnujeme čas mnoha skutečnostem a stojí nás to mnoho času. A proto jednou za rok si vyhradit v pátek večer 2 hodiny a v sobotu ráno 2 hodiny je zlomkem času, který během roku věnujeme televizi, návštěvám, zábavě, apod. Leží mně to na srdci, proto zvu vás všechny, kteří v pátek večer a v sobotu dopoledne nemusí do zaměstnání, nebo se nestarají o malé děti či nemocné, přijďte. Jsem přesvědčen, že z toho budeme mít všichni užitek – během obnovy zazní promluvy na základě jedné z nejznámějších a nejkrásnějších ikon, kterou je Ikona Nejsvětější Trojice. Její poselství je hluboké. Ikona tady bude ve velké rozměru vyvěšena během obnovy. Kdo byste se na ni chtěl již nyní podívat, tak její zobrazení je vytisknuto ve třech různých provedeních na dveřích kostela spolu s programem nebo tato provedení najdete také na odkazu Ikona Nejsvětější Trojice. Plakátek k obnově najdete na odkazu POSTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA 2020.