Zlatá jeřabina – hlasování

V pátek 1. března začalo hlasování hlasování o nejlépe opravenou památku Kraje Vysočina v uplynulém roce. Do hlasování byla zařazena i oprava Petrovického kostela. Podrobnosti k hlasování jsou zveřejněny na internetových stránkách farnosti a také v Měsíčníku kraje Vysočina, ve kterém budou hlasovací lístky, pro ty, kteří nevyužívají internet. Před pěti lety jsme tímto hlasováním získali na varhany 30.000 Kč. Přímý odkaz na stránku hlasování najdete zde. V hlasovacím formuláři najděte položku Puklice (Petrovice) / Obnova báně věže kostela sv. Petra a sv. Pavla, označte ji a vyplňte požadované údaje a odešlete, následně vám na váš mail přijde zpráva s odkazem, který je třeba rozkliknout a zobrazené ještě jednou vyplnit a odeslat, až poté bude váš hlas započítán. Každý může hlasovat pouze jednou. Ti z vás, kteří internet nevyužíváte, budete moci použít hlasovací lístek z Novin kraje Vysočina, které vyjdou v nejbližších dnech a měly by být doručeny do všech domácností. Pokusme se všichni zapojit a získat další prostředky na pokrytí výdajů s Petrovicemi. Nebojte se zapojit i svoje příbuzné a známé. Díky moc předem.